Отправляем посылки через:   

Поповнення асортименту форм!

А наш асортимент знову виріс!
Раді представити вам серію новинок.


Daiwa Bubble Shrimp 5 inch (127 mm) - креатура, яка  реалістично імітує креветку або ракоподібні істоти, незважаючи на те, що по задумці розробників ця приманка орієнтована на ловлю великоротого окуня «баса», вона з успіхом припаде до смаку практично всім видам хижих риб наших водойм, особливо їхнім трофейним екземплярам!
На його тілі знаходяться довгі і короткі «відростки», які дуже рухливі і під час руху під водою «оживляють» гру  приманку. Одна зі сторін корпусу складної форми всіяна досить високими поперечними ребрами. Під час першого занурення приманки в воду у них залишаються бульбашки повітря, які під час анімації приманки звільняються з ребер та привертають увагу хижака. Daiwa Bubble Shrimp 5 inch (127 mm) відмінно працює на всіх типах оснасток. Однак найбільш ефективно її застосовувати спільно з техаським монтажем, кароліною і шарнірними оснащеннями на «Вухастих» грузилах.
Форма виконана в максимальній схожості з оригінальним зразком. Не дивлячись на досить великий розмір, при заливці приманки особливих труднощів не виникає, а результат просто радує погляд.
Вартість форми 235 грн. Замовити форму - http://alexform.com.ua/daiwa-bubble-shrimp-5--inch--127-mm-
Cover Craw 2 inch (50 mm) - черговий ракоподібний, однак в оригінальному виконанні. За задумом оригінального виробника приманку прийнято насаджувати навпаки: жало гачка повинне знаходитися в задній частині рака, а клешні в районі вушка гачка. Справа в тому, що конструктори трохи огрузили задню частину приманки і таким чином при вільному падінні приманка створює враження живого рака. В умовах наших річок велика кількість риб харчується раками і ракоподібними, так що ця приманка завжди буде користуватися «попитом» у риби, незалежно від способу насадження.
Гра приманки на шарнірному монтажі розкривається на 90%, при використанні повідкових оснасток, рівних цій приманки не буде. На практиці приманка приносила такі види риб: окунь, судак і, увага !, сом більше 5 кг !.
Форма виконана в 100% відповідно до оригінального зразком. Розмір приманки форми при литті не викликає ніяких проблем. Все просто і чітко. Рекомендовано використання силіконового матеріалу середньої жорсткості.
Вартість форми 174грн. Замовити форму - http://alexform.com.ua/cover-craw-2-inch--50-mm-


ECOGEAR DUOS Grass minnow S (42 mm)
Ecogear Grass Minnow - це один з найзнаменитіших і використовуваних виброхвостов в світі. Унікальна форма тіла додає приманці парусності під час падіння під водою, що позитивно вплине на інтерес у хижаків. Grass Minnow можна застосовувати практично з будь-яким типом оснастки - від звичайної джиг-головки і закінчуючи взагалі не огруженою приманкою. Об'єктами лову на дану приманку є абсолютно всі типи хижих риб наших водойм.
Форма виконана в повній відповідності з оригіналом і не має розбіжностей. Форма конструктивного типу DOUBLE значно спрощує роботу і дає подвійний результат, значно скорочуючи час на виготовлення необхідної кількості приманок.
Вартість форми 155 грн. Замовити форму - http://alexform.com.ua/grass-minnow-s--42-mm-Bi4ok 1.5 inch (38 mm)

Бичок - однозначно один з найпоширеніших видів риб наших водойм і як наслідок одна з основних кормових баз таких хижаків як окунь, судак, щука і сом.

Оригінальна імітація бичка, що відрізняється великою головою, витягнутим тілом, маленьким твістерним хвостом і величезними грудними плавниками, які є додатковим активним елементом. Випробування показали, що ця приманка вимагає монтажу, що забезпечує певну стабілізацію, тому її краще насаджувати на джиг голівку. Якщо використовувати шарнірний монтаж, то варто зупинитися на офсетному гачку з широким вушком і з відносно товстого дроту, щоб працював як кіль, або ж оснащувати приманку двійником.

При роботі з формою проблем абсолютно ніяких, конструкція приманки виключає проблематику при заливці. Остаточна обробка приманки після лиття не потрібна.

Вартість форми 135 грн. Замовити форму - http://alexform.com.ua/bi4ok-1-5-inch--38-mm-
BeTanCo Shad Tail 3 inch (76 mm)

Приманка BeTanCo Shad Tail 3 нагадує вгодованого і верткого бичка. На тілі даної приманки розміщені різні дрібні елементи, що імітують шипи і плавники, що надає їй разючу подібність з бичком, широко розповсюдженого в озерах і річках нашої країни. Також славиться своєю неймовірною уловистістю на Дністровському водосховищі.

Бичок становить основний раціон судака, щуки, окуня та інших видів хижих риб. Дана модель віброхвоста прекрасно працює в придонному шарі води і орієнтована на піймання великих екземплярів. Найбільш ефективні проводки – коротка, але різка сходинка або сходинка з тривалими паузами. Остання дозволяє неактивному хижаку наблизитися до приманки і розглянути її.

У формі вдалося відтворити практично повну копію оригінального зразка. При роботі з формою особливих труднощів не виникає, приманка практично не потребує остаточної обробки. Все просто і чітко.

Вартість форми 195 грн. Замовити форму - http://alexform.com.ua/betanco-shad-tail-3-inch--76-mm-
AX Craw Mini 2 inch (50 mm)

Одна з найпопулярніших приманок серед наших вітчизняних риболовів, і не тільки. Приманка має досить багато видів анімації, завдяки чому можна спокусити практично будь якого хижака на атаку. Наприклад проводячи AX Craw Mini в придонному шарі можна сміло очікувати на атаку від окуня та судака, адже раки це левова частка їхнього раціону, а проводячи приманку вищою сходинкою з більш плавною анімацією, можна спокусити до атаки щуку, адже в такому стилі клешні AX Craw Mini будуть активно рухатись, а це імітація класичної приманки для щуки – твістера з двома хвостами. Ребра на тілі приманки, потовщення на «відростках» у вигляді клешнів створюють привабливу гру і імітують кормової об'єкт хижака. Незважаючи на досить скромний розмір AX Craw Mini частенько спокушає велику рибу, яка охоче годується ракоподібними.

Форма виконана в 100% відповідно до оригінального зразком. Розмір приманки форми при литті не викликає ніяких проблем. Все просто і чітко. Рекомендовано використання силіконового матеріалу середньої жорсткості.

Вартість форми 145 грн. Замовити форму - http://alexform.com.ua/ax-craw-mini-2-inch--50-mm-
MULTI Tsuni 2 inch (50 mm)

Прогнозуємо неймовірну популярність даної форми серед наших риболовів, адже у формі MULTI Tsuni представлені три приманки в розмірі 2 " (50mm): 2 пасивні і 1 активна. За зразки взяті оригінальні приманки компанії Tsunekichi це Shad Tail і Worm Straight tail, а також симбіоз черв'яка і п'явки. В приманки Shad Tail трохи збільшили хвостовий п'ятак для стабільної роботи з використанням приманки на надмалих вагах.

Даний тип приманок в основному орієнтований на ловлю окуня. Не рідкісні випадки ловлі окунів 1 + кг., також  в приловів присутні щука і мирна риба. Тримісна форма в свою чергу дозволяє значно зменшити час на виготовлення приманок. З причини конструктивних особливостей даної форми, проливка приманок відбувається відразу і якісно. Площина розташування форми при відливанні не має ніякого значення. Все просто і чітко. Зекономте свій час і завжди майте арсенал з різних типів приманок!

Вартість форми 235 грн. Замовити форму - http://alexform.com.ua/multi-tsuni-2-inch--50-mm-

Поки що на цьому все, надіємось вам обов’язково приглянуться наші новинки! З повагою Ю.Лукашов…

 


Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо